jesteś tutaj: o serwisie
O SERWISIE

Eprzedszkolaki.pl to miejsce tworzone przez rodziców i pedagogów, dla rodziców i pedagogów. Stworzyliśmy ten serwis aby dostarczać rodzicom i nauczycielom wysokiej jakości treści do pracy i zabawy z dziećmi. Publikujemy zarówno materiały do druku, jak i multimedialne gry i ćwiczenia do pracy online z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, komputera, tabletu czy telefonu. Nasze materiały powstają pod nadzorem pedagogów i są zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

O AUTORACH

Jako twórcy serwisu stanowimy zgraną grupę głęboko angażujących się w swoją pracę pasjonatów z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów edukacyjnych, które trafiają do dzieci w Polsce i na świecie. Wśród naszych dotychczasowych realizacji jest między innymi serwis grydladzieci.edu.pl, wyróżniony w 2014 pierwszą nagrodą w europejskim konkursie na najlepsze treści dla dzieci.

EDUKACYJNE GRY DLA DZIECI
Czyj to pojazd
wybierz właściwe
Czy potrafisz wskazać osobę, która porusza się danym pojazdem? Miłej zabawy!
ZOBACZ
WSPARCIE ROZWOJU MOWY I MOTORYKI MAŁEJ
Kolorowanka XXL: dom
kolorowanki