jesteś tutaj: o serwisie
O SERWISIE

Eprzedszkolaki.pl to miejsce tworzone przez rodziców i pedagogów, dla rodziców i pedagogów. Stworzyliśmy ten serwis aby dostarczać rodzicom i nauczycielom wysokiej jakości treści do pracy i zabawy z dziećmi. Publikujemy zarówno materiały do druku, jak i multimedialne gry i ćwiczenia do pracy online z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, komputera, tabletu czy telefonu. Nasze materiały powstają pod nadzorem pedagogów i są zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

O AUTORACH

Jako twórcy serwisu stanowimy zgraną grupę głęboko angażujących się w swoją pracę pasjonatów z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów edukacyjnych, które trafiają do dzieci w Polsce i na świecie. Wśród naszych dotychczasowych realizacji jest między innymi serwis grydladzieci.edu.pl, wyróżniony w 2014 pierwszą nagrodą w europejskim konkursie na najlepsze treści dla dzieci.

CIEKAWE POMYSŁY
Plakat: dzień żołnierza
ozdoby
Powieś plakat u siebie w pokoju, by pokazać, że pamiętasz o tym dniu.
ZOBACZ
WSPARCIE ROZWOJU MOWY I MOTORYKI MAŁEJ
Wyklejanka alfabet: litera T
alfabet