SZUKAJ:
Kto pierwszy do mety?
Wytnij kostkę i kolorowe serduszka, następnie rozdaj serduszka wśród graczy. Każdy uczestnik powinien mieć 7 serduszek, oraz wybrać jedną z serduszkowych postaci na planszy głównej (wyboru postaci można dokonać rzucając wyciętą wcześniej kostką). Gracze na zmianę rzucają kostką, jeśli gracz wyrzuci swoją postać - układa kolorowe serduszko w swojej kolumnie, jeśli nie - traci kolejkę. Wygrywa ten, kto pierwszy zapełni swoją kolumnę serduszkami. W drugiej wersji gry uczestnicy nie wybierają postaci na planszy głównej, lecz kolejno rzucają kostką i układają kolorowe serduszka pod wylosowaną postacią. Kiedy jedna kolumna zostanie w całości zapełniona uczestnicy porównują, które serce wypadało najczęściej, które najrzadziej, gdzie jest najmniej i najwięcej kolorowych serduszek.
WYMAGA ABONAMENTU PREMIUM
PREMIUM wyłącza reklamy i daje dostęp
do dodatkowych materiałów w serwisie!
Materiały z serwisu można wykorzystywać WYŁĄCZNIE do własnego użytku osobistego, to jest drukować i korzystać w bezpośredniej pracy z dziećmi, w przedszkolu, w domu etc.
Dalsze dystrybuowanie pobranych z serwisu materiałów, w jakiejkolwiek formie, stanowi naruszenie warunków regulaminu i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Poziom: MALUCHY