SZUKAJ:
Gra: Wielkanocne pisanki
Zestaw zawiera planszę główną, żetony z pisankami oraz koszyczki, na które gracze odkładają zebrane pisanki. Elementy najlepiej po wydrukowaniu podkleić grubszym papierem oraz zalaminować. Do gry dodatkowo potrzebne będą kostka i pionki. Gracze poruszają się po trasie, przesuwając swoje pionki zgodnie z ilością wyrzuconych oczek. Jeżeli gracz stanie na polu, na którym znajduje się pisanka, kładzie żeton z taką samą pisanką na swojej planszy z koszyczkiem. Jednak gdy stanie na polu z kurczaczkiem, ze wszystkich pisanek wykluwają się kurczaczki. W takim wypadku gracz musi odłożyć zebrane dotąd pisanki i zacząć zbieranie od początku. Zadaniem każdego uczestnika jest przebyć trasę od startu do mety i nazbierać jak najwięcej pisanek. Po dotarciu wszystkich graczy do mety, odbywa się podsumowanie zbiorów. Gracz, który uzbiera najwięcej pisanek, wygrywa grę!
WYMAGA ABONAMENTU PREMIUM
PREMIUM wyłącza reklamy i daje dostęp
do dodatkowych materiałów w serwisie!
Materiały z serwisu można wykorzystywać WYŁĄCZNIE do własnego użytku osobistego, to jest drukować i korzystać w bezpośredniej pracy z dziećmi, w przedszkolu, w domu etc.
Dalsze dystrybuowanie pobranych z serwisu materiałów, w jakiejkolwiek formie, stanowi naruszenie warunków regulaminu i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Poziom: MALUCHY