jesteś tutaj: Kreatory
Kreator kart pracy
Kreator kart pracy to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć indywidualne materiały do druku. Do dyspozycji mamy m.in. tła, teksty, gotowe obrazki i kształty, ramki, a nawet możliwość swobodnego rysowania.
Kreator kodów
Kreator kodów to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć arkusze z zakodowanymi obrazami. Kreator ma możliwość automatycznego utworzenia dodatkowego arkusza dla nauczyciela.
Kreator napisów
Kreator napisów to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć i dekorować arkusze z literami, które po wydrukowaniu ułożą się w dowolny napis, np. na gazetkę ścienną czy urodzinową girlandę.
Kreator dubli
Kreator dubli to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć zestawy kart do gry w duble (znanej również jako "spot it" czy "dobble"). Dostępne są 2 warianty kart: tekstowe oraz obrazkowe.
Kreator bingo
Kreator bingo to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć zestawy kart do gry w bingo. Dostępne są 2 warianty kart: tekstowe oraz obrazkowe. Kreator generuje zadaną ilość arkuszy z kombinacjami elementów, odpowiadającą ilości graczy.
Kreator sudoku
Kreator sudoku to narzędzie, dzięki któremu za pomocą kilku kliknięć samodzielnie tworzysz arkusze sudoku. Dostępne są 2 warianty sudoku: tekstowe oraz obrazkowe. Kreator automatycznie ustawia wybrane grafiki lub teksty, zostawiając użytkownikowi możliwość wskazania elementów do uzupełnienia przez ucznia.
Kreator sekwencji
Kreator sekwencji to narzędzie, które pozwala w prosty i szybki sposób samodzielnie tworzyć zestawy sekwencji do uzupełniania. Dostępne są 2 warianty sekwencji: tekstowe oraz obrazkowe.
Kreator puzzli
Kreator puzzli to narzędzie, z którym w prosty i szybki sposób samodzielnie stworzysz arkusze z puzzlami do wycięcia. Kreator pozwala tworzyć zarówno puzzle w wersji klasycznej, jak i puzzle paskowe z numeracją. Grafikę puzzli można tworzyć korzystając z biblioteki gotowych ilustracji lub z własnych zdjęć.
Kreator dyplomów
Kreator dyplomów to narzędzie, które pozwala samodzielnie tworzyć dyplomy w prosty i szybki sposób. Opcja definiowania listy imion odbiorców dyplomu umożliwia automatyczne generowanie indywidualnej wersji dyplomu dla każdej osoby z listy. Narzędzie zawiera również gotowe szablony, które można dowolnie modyfikować.