SZUKAJ:
Kto pierwszy do mety?
Do gry potrzebne będą: kostka oraz pionki. Gracze ustawiają pionki na wybranych przez siebie postaciach i następnie kolejno rzucają kostką. Do każdego pączka przyporządkowana jest odpowiednia ilość kropek na kostce, jeśli gracz wyrzuci ilość odpowieadającą jego postaci - rusza się jedno pole do przodu, jeśli nie - traci kolejkę. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety.
POBIERAJ BEZPŁATNIE
PO ZALOGOWANIU
Nie masz konta? Zarejestruj się ZA DARMO!
Materiały z serwisu można wykorzystywać WYŁĄCZNIE do własnego użytku osobistego, to jest drukować i korzystać w bezpośredniej pracy z dziećmi, w przedszkolu, w domu etc.
Dalsze dystrybuowanie pobranych z serwisu materiałów, w jakiejkolwiek formie, stanowi naruszenie warunków regulaminu i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Poziom: MALUCHY