SZUKAJ:
Gra: Pszczoły
Zestaw zawiera planszę główną, żetony z pyłkiem kwiatowym, plastry miodu, na które gracze odkładają zebrany pyłek oraz postacie pszczółek, które mogą posłużyć jako pionki do gry. Elementy najlepiej po wydrukowaniu podkleić grubszym papierem oraz zalaminować. Do gry dodatkowo potrzebna będzie kostka. Gracze poruszają się po trasie, przesuwając swoje pionki zgodnie z ilością wyrzuconych oczek. Jeżeli gracz stanie na żółtym kwiatku, oznacza to, że jego pszczółka zebrała pyłek, kładzie więc żeton z pyłkiem kwiatowym na swoim plastrze miodu. Zadaniem każdego uczestnika jest przebyć trasę od startu do mety i nazbierać jak najwięcej żetonów z kwiatowym pyłkiem. Po dotarciu wszystkich graczy do mety, odbywa się podsumowanie zbiorów. Każdy z graczy liczy, ile pyłku udało mu się pozbierać. Gracz, który uzbiera najwięcej pyłku, wygrywa grę!
WYMAGA ABONAMENTU PREMIUM
PREMIUM wyłącza reklamy i daje dostęp
do dodatkowych materiałów w serwisie!
Materiały z serwisu można wykorzystywać WYŁĄCZNIE do własnego użytku osobistego, to jest drukować i korzystać w bezpośredniej pracy z dziećmi, w przedszkolu, w domu etc.
Dalsze dystrybuowanie pobranych z serwisu materiałów, w jakiejkolwiek formie, stanowi naruszenie warunków regulaminu i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Poziom: MALUCHY